ÜRETİM

ÜRETİM
ÜRETİM

Üretim birimimizin vizyonu, global kadın hazır giyim sektöründe mükemmeliyet standartlarını belirleyen lider üretici olmaktır.

Sistem ve yönetim kalitesini sürekli olarak artırmak, müşterilerin kalite, maliyet, arz ve esneklik ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayacak bir sanayi kurumu oluşturmak ise misyonumuz olarak benimsendi.

Benimsenen bu misyonla 2006 yılında, Türkiye’nin Avrupa sınırında bulunan Edirne’de, 17.000 m2’lik alan üzerine, 532 çalışan ve 4.1 milyon dakika/ay artabilen kapasitesiyle ülkenin ilk entegre hücresel üretim sistemi ile yapılandırılmış kadın hazır giyim fabrikası kuruldu. Üretimin tamamının tek merkezde gerçekleştirildiği Edirne tesisleri, Ayaydın-Miroglio Grup’u için kalite ve standartları istikrarlı biçimde güvence altına alan en önemli hamle oldu. Ipekyol Tekstil Fabrikası yapısı ile dünyanın en prestijli mimarlık ödüllerinden biri olan ve 1977 yılından beri her üç senede bir çağdaş, başarılı mimari ve kentsel tasarım örneklerine verilen prestijli mimari ödülü olan Aga Khan Mimarlık Ödülü’nü 2010 yılında Türkiye’ye kazandıran ilk ve tek yapı oldu.