VİZYON & BÜYÜME HIZI

VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Global hazır giyim markaları, dünyanın modern şehirli kadınlarının tarzına katkıda bulunmak, hayatlarının her anını tamamlayarak onların yanında olmak amaçlı hayata geçirildi.

Hedefi; nesiller boyunca kadınları yakından takip ederek onların isteklerini, ihtiyaçlarını ve hislerini en iyi şekilde anlayacak bir hazır giyim markalarıyla yaşamdan aldıkları zevki artırmak, onlara kendilerini ifade etme imkânı tanımak ve en güvendikleri isim olmak.

BÜYÜME HIZI
BÜYÜME HIZI

Hazır giyim markaları mağazalarda, cornerlarda ve özel bayilerde satılmaktadır. Mağazalar, ana caddeler üzerindeki alışveriş merkezlerinde açılmaktadır. Markalar, en iyi konumlarda yer alan en büyük mağazalarda sergilenmektedir. Her yıl ortalama %20 oranında büyüyerek 20 mağaza açılmaktadır.

Türkiye genelinde toplamda 156 Ipekyol, 63 Twist ve 7 Machka mağazası ve toplam 33.841 m2 satış alanı bulunmaktadır. Büyüme hedefi, franchise sistemiyle devam etmektedir. Bu misyonla 2017’de 7 ülkede toplam 226 mağaza ile tamamlandı. Şu anda grubun Kıbrıs, Kuzey Irak, Azerbaycan, Bahreyn, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan franchise'ları ve Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ın en önemli AVM’leri arasında yer alan Panorama ve Hayat Mall’da beş mağazamız bulunmaktadır.

2017'de 226 mağazaya ulaşıldı