VİZYON & BÜYÜME HIZI

VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Global hazır giyim markaları, dünyanın modern şehirli kadınlarının tarzına katkıda bulunmak, hayatlarının her anını tamamlayarak onların yanında olmak amaçlı hayata geçirildi.

Hedefi; nesiller boyunca kadınları yakından takip ederek onların isteklerini, ihtiyaçlarını ve hislerini en iyi şekilde anlayacak bir hazır giyim markalarıyla yaşamdan aldıkları zevki artırmak, onlara kendilerini ifade etme imkânı tanımak ve en güvendikleri isim olmak.

BÜYÜME HIZI
BÜYÜME HIZI

Hazır giyim markaları mağazalarda, cornerlarda ve özel bayilerde satılmaktadır. Mağazalar, ana caddeler üzerindeki alışveriş merkezlerinde açılmaktadır. Markalar, en iyi konumlarda yer alan en büyük mağazalarda sergilenmektedir. Her yıl ortalama %20 oranında büyüyerek 20 mağaza açılmaktadır.

Türkiye genelinde toplamda 158 Ipekyol, 70 Twist, 8 Machka mağazası olmak üzere toplam 236 mağaza sayısı ve 42.631 m2 satış alanı bulunmaktadır. Büyüme hedefi, yurtdışında franchise sistemiyle devam etmektedir. Bu misyonla 2018’de yurtdışında 7 ülkede toplam 36 mağaza ile tamamlandı. Şu anda grubumuza ait; Kıbrıs, Kuzey Irak, Azerbaycan, Bahreyn, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan franchise'ları ve Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ın en önemli AVM’leri arasında yer alan Panorama ve Hayat Mall’da 5 mağazamız bulunmaktadır.

2018'de Türkiye'de 236 mağazaya ulaşıldı